מצלמות אבטחה


ישנן מצלמות אבטחה מסוגים שונים, בעלות יכולות שונות. הבחירה במצלמה היא על פי צרכיו הספציפיים של כל לקוח.

ישנם מספר סוגי מצלמות: מצלמות אינפרא אדום, המאפשרות צפיה גם בחשיכה מחולטת ;מצלמות גוף המאפשרות צפייה עם זום אוטומטי\ידני; מצלמות כיפה למקומות קטנים ולהורדת פרופיל; מצלמות נסתרות שאי אפשר לזהות, שמוטמעות בשטח.

 

דוגמאות למצלמות אבטחה שונות:

 

מצלמות כיפה

מצלמות כיפה מותקנות בדרך כלל בתקרה וניתן לכוונן ב-360 מעלות, במצלמות אלו לא ניתן לראות בד"כ לאן מכוונת המצלמה וזאת אודות לכיפה המקיפה את המצלמה עצמה. ניתן להתקין מצלמות אלו ברזולוציות שונות והן מגיעות עם עדשות סטנדרטיות שבין 6 – 3.6 מ"מ. בנוסף אפשר להתקין מצלמות אלו עם נורות אינפרא אדום המאפשרות צילום בחשכה.  קיימת אפשרות לחבר למצלמה גוף מתכת המונע פגיעה במצלמה, (Anti-Vandal).

dome
מצלמות צינור

מצלמות צינור מותקנות בדרך כלל על קירות, אך ניתן להתקינן גם על התקרה. ניתן להתקין מצלמות אלו ברזולוציות שונות והן מגיעות עם עדשות סטנדרטיות שבין 6 – 3.6 מ"מ. בנוסף אפשר להתקין מצלמות אלו עם נורות אינפרא אדום המאפשרות צילום בחשכה. הן מגיעות עם גוף מתכת וכיסוי עליון המאפשר התקנה בשטחי חוץ, אבל אין אפשרות למגן אותן מפגיעה.

 

 

 

 

 

מצלמות גוף

מצלמות גוף הן מצלמות שעליהן ניתן להרכיב כל עדשה ע"פ הצורך ובכך לאפשר למצלמה לזהות עצמים מרוחקים ולהתמקד בהם לפי הצורך. מצלמות אלו מחייבות התקנה חיצונית ושימוש בתוספת מיגון. הן אינן יכולות לראות בחושך מוחלט אבל ניתן להרכיב עליהן עדשות בעלות זום קבוע או זום משתנה ופוקוס אוטומטי או ידני. ההתקנה בהתאם לצורך ולדרישת הלקוח.

body