שירותים נוספים

מוקד אמון 99 ומתקינה ומעניקה שירות למערכות מצוקה לבית ולעסק, לצד שירותים מתקדמים נוספים של אבטחה ושמירה, מוקד וסיור.
לחצן מצוקה הינו כפתור נייח או אלחוטי אשר מומלץ למגוון רחב של קהלים ויכול לתרום רבות להרגשת הביטחון של הלקוח וכמובן לתפעול ברע האמת של תקריות ואירועים שונים . מדובר במוצרים המומלצים להתקנה בכל בית או עסק בהתקנה קווית או אלחוטית. הלחצן מחובר למוקד מבצעי אשר פועל 24 שעות ביממה בכל ימות השנה,ומספק מענה מיידי במצבי חירום ומצוקה.

הסיבה שלחצן מצוקה יכול להיות הדבר הקטן אשר ישנה את כל התמונה והאופן שבו הסתיים אירועי היא שברגעי מצוקה, בין היכולת להזעיק עזרה ואי היכולת – עומד שבריר שנייה שהינו קריטי להצלת חיים. מצבי מצוקה ולחץ, פעולה קטנה ופשוטה לכאורה של התקשרות למוקד או גורם אחר הופכת ללא נגישה או מורכבת.
ישנם רגעים בודדים להגיב ובגלל הלחץ והגבלות אחרות לא תמיד אנו מסוגלים לחייג למוקד. קושי זה נפתר באמצעות התקנת לחצן מצוקה שמאפשר בפעולה אחת פשוטה של לחיצה על כפתור לחצן המצוקה קבלת שיחה מיידית ממוקד החברה.

לחצני מצוקה מומלצים להתקנה בכל בית ועסק מפני שהם מעניקים ביטחון ושקט נפשי. הפעלתם היא הפשוטה ואפשרית על ידי כל אדם – ילד או מבוגר ברגעי מצוקה
כגון:
מצב בריאותי המחייב הגעת אמבולנס וצוות רפואי
שריפה שפרצה בבית
ניסיון פריצה או התנכלות וחבלה.
המלצה זו אף מתחזקת כאשר מדובר בבתי קשישים הגרים לבדם ומנהלים אורח חיים עצמאי. מדובר באוכלוסיה רגישה יותר לפגיעות ולחצן המצוקה מהווה אמצעי זמין ויעיל ליצירת קשר לקבלת סיוע מיידי.

להזמנה או פרטים נוספים השאירו פרטים או צרו עימנו קשר 2858*

 

מוקד אמון 99 מתחברת אל מערכות לגילוי וכיבוי אש אשר מותקנת באתר הלקוח.
במקרים רבים בבית\עסק הלקוח מותקנת מערכת לגילוי אש אבל היא לא מחוברת לגורם אשר יכול לפעול בזמן כשהמערכת מתריעה. מוקד הבקרה שלנו מחובר לאלפי מערכות אש. הלקוח מקבל תראה ועדכון מהמוקד כאשר מערכת האש שלו מופעלת.
עבור לקוחות שאין בבעלותם מערכת אש, חברת מוקד אמון משתפת פעולה עם אחת החברות המובילות בתחום- “לפיד אש”. ואנו נוכל לפנות ביחד אתכם לחברת לפיד אש עבור ההתקנה. ואז לחבר את המערכת החדשה למוקד הבקרה שלנו

אחת הבעיות הרווחות לצער רבים היא נזקים של הצפה בבית ובעסק. אנו במוקד אמון מתקינים גלאי הצפה אשר יודעים לזהות מצב ובו יש הצפה באתר. כך המוקד יכול לעדכן על כך את הלקוח, שיידע זאת מבעוד מועד, במקום להגיע למקום בבוקר ולגלות שהכל מוצף ונזק רב נגרם.
גלאיי ההצפה מתחברים למערכות האזעקה אשר אנו מתקינים. זהו צורך שגם חברות הביטוח זיהו בשנים האחרונות וממליצות ללקוחות רבים לחבר באתר שלהם מערכות לזיהוי הצפות מסוג זה.

להזמנה או פרטים נוספים השאירו פרטים או צרו עימנו קשר 2858*

 

לאחר שנים רבות בהן הטכנולוגיה של גידור אלקטרוני התאימה בעיקר למערכות הביטחון ושדות התעופה, חלה הפיכה בתחום וכעת מערכות גידור אלקטרוני זמינות גם לבתים פרטיים ועסקיים.
המערכת מספקת התראה מוקדמת, עם הנגיעה בגדר, בטרם הגעת הפורץ אל חצר הבית. בכדי לצמצמם את מספר התרעות השווא, המערכת מנטרלת השפעת צמיחה ובעלי חיים. הגנה היקפית הפועלת 365 ימים בשנה, 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

א. פס דריכה
מערכת חיישני לחץ המתריעה במקרה של טיפוס על הגדר
מתאים להתקנה על ספים, חומות, מעקת ועוד
אסתטי ומותאם למשטח עליו מותקן

ב. פס דריכה
גדר ושערים דקורטיביים
מסגרת גדר המעוצבת לפי רצון הלקוח
הגדר מתריעה כשמופעל לחץ על הגדר או השער
ניתן להפוך גדר קיימת לגדר מתריעה

ג. שער דקורטיבי
גדר חוטים
הגדר בנויה ממסך תילים מתוחים אשר מתחברים לעמודי גלאי
המערכת מתריעה כשיש מתיחה, פיסוק או חיתוך בגדר
המערכת ניתנת להתקנה כיחידה נפרדת או על גדר קיימת

להזמנה או פרטים נוספים השאירו פרטים או צרו עימנו קשר 2858*

הופכים חלום למציאות ללא שיפוץ, חציבות או הכנות מיוחדות- התקנת נקודות בית חכם אלחוטי באופן פשוט וחכם, עכשיו זה אפשרי !
מערכת חשמל חכם אלחוטית המובילה בתחומה בעיצוב וטכנולוגיה וללא כל הכנות מיוחדת מצדכם או החשמלאי – אשר מתאימה לכל בית או עסק.
בעידן המודרני של היום בית חכם הופך נפוץ יותר ויותר, אנו נמצאים כל הזמן בפיתוחים טכנולוגיים שנועדו להקל על המשתמש הסופי ללא כל הכנות מיוחדות מראש.
לנוכח הביקוש הרב בתחום החשמל החכם אשר נהיה סטנדרט בכל בית פרטי ודירות יוקרה גם לדירות 5, 4 ו 3 חדרים מגיע חשמל חכם אלחוטי במחיר שווה לכל כיס.
אין צורך בחציבות או הכנות מיוחדות בלוח החשמל בביתכם, ובכך אתם חוסכים אלפי שקלים בלוח חשמל יקר.
גם אם הבית שלכם לא נבנה או תוכנן כך- ניתן לשלוט על החשמל ולייפות את הבית !
כיום בבתים או בדירות קיימות ישנו לא מעט מתגים בכניסה לבית השולטים על הווילונות החשמליים על התריסים, תאורה בסלון במטבח ועל אלמנטים נוספים.
בזכות מערכת חשמל חכם אלחוטית ניתן לשלוט על צריכת החשמל שלנו וליפות את הבית במתגים מעוצבים והכל בלחיצת כפתור אחת,
פשוט מוציאים את המתג הישן ובמקומו שמים מתג חכם שעובד רגיל כמו מתג רגיל רק עם תוספת מובנת בתוכו של יחידה אלחוטית שנותנת לנו את האופציה לשלוט עליו מכל מקום, ככל שנשים יותר מתגים כך תהייה לנו האפשרות לשלוט על יותר הפעלות בבית.

כל הסיבות לתת בנו אמון, צרו עמנו קשר עוד היום

*2858

מבין לקוחותינו: