אבטחת חברות הייטק

אבטחת חברות הייטק

עולם ההייטק יכול להיות עולם יצרי ותחרותי. כל חברה המפתחת מוצר חדש רוצה לשמור החשאיות והדיסקרטיות של התהליך, על מנת לוודא שהמתחרים שלה לא יעקפו אותה בדרך להשקה של הדבר הגדול הבא.

הלקוחות של מוקד אמון 99 מקבלים מגוון פתרונות אבטחה על מנת שהם יוכלו לחיות בידיעה שהקניין הפיזי והרוחני שלהם מוגן ובטוח.

פתרונות אבטחה לחברות היי טק

אנחנו מציעים פתרונות אבטחה לאורך כל שעות היממה וכל ימות השבוע. המועמדים לעבודה אצלנו עוברים סינון קפדני כדי לוודא שהלקוחות שלנו יקבלו את השירות הטוב ביותר, שיאפשר להם להיות רגועים בכל מה שקשור לשמירה של המשרדים, המתקנים והמידע שלהם.

התאמה לצרכים של חברת היי טק

מוקד אמון 99 היא חברת האבטחה המובילה באזור גוש דן והשרון, זאת על ידי הבנה כי יש לבצע התאמה בין הצורך של כל לקוח כמקרה פרטני לבין אופי השירות והאבטחה שאנחנו מספקים. כך אנחנו יכולים להעניק את השירות הטוב ביותר לחברות מובילות בתחום.

שירות האבטחה של מוקד אמון 99 מאפשר למנהלי חברות ההיי טק הגדולות בישראל להיות רגועים בכל מה נוגע לשמירה על מתקני החברה בכל יום ובכל לילה במהלך כל השנה. ניתוח הסיכונים ותפיסת האבטחה של כל חברה הם שונים. אנחנו דוגלים בהתאמה של השירות על פי הצרכים שעולים מהשטח ומהלקוח.

אין תחליף לניסיון

מוקד אמון 99 הוקם בשנת 1980 כדי לתת כבר אז פתרונות אבטחה לאלו שזקוקים להם. החברה צמחה והתפתחה במשך השנים, והניסיון שהצטבר בחברה עם השנים הפך לקוד התנהגות מחייב שמוביל את מוקד אמון 99 להיות חברת האבטחה המובילה במרכז הארץ.

כמו בכל תחום אחר, גם בתחום האבטחה נדרשות החברות השונות להתאים את עצמן למציאות הקיימת ולהתפתח. יחד עם זאת, אירועי העבר מסייעים לפתח דרכי פעולה יעילות שהוכיחו את עצמן. השילוב הזה מאפשר לנו לספק ללקוחותינו את השירות שהכי מותאם לצרכים שלהם, תוך שימוש ביכולות וכלים מתקדמים.

פגישת ייעוץ חינם

למוקד אמון 99 יש את כל הידע והניסיון הדרושים על מנת לספק אבטחה לחברת הייטק. במוקד אמון 99 מועסקים יועצי מיגון המתמחים במגוון תחומים, המציעים סקירה של הארגון, והצעה לפתרונות גמישים ומותאמים לצרכי הלקוח.

מוקד אמון 99 מציע לכם לקבוע פגישת ייעוץ על מנת לקבל סקירה של כל הנקודות הדורשות פתרונות אבטחה בחברה שלכם. הפגישה הינה ללא כל עלות או התחייבות, והיא מתקיימת עם יועץ מיגון שעבר הכשרה מקיפה ורחבה על ידי מוקד אמון 99 וגופים נוספים.

סיכום

לסיכום, מוקד אמון 99 מציעה פתרונות אבטחה הממוקדים בצרכים של חברות ההייטק. מוקד אמון 99 היא חברת האבטחה הותיקה, המובילה והמנוסה ביותר במרכז הארץ, מה שמסיע לה בפיתוח פרוטוקולים וכלים להתמודדות עם איומי אבטחה הייחודים לעולם היי טק. התקשרו לקבוע פגישת ייעוץ!

כל הסיבות לתת בנו אמון, צרו עמנו קשר עוד היום

*2858

    מבין לקוחותינו: