איך לשמור על הבית והרכוש שלי

רוב האנשים מאמינים שהבית שלהם הוא המקדש הפרטי שלהם והם יעשו כל מה שצריך כדי להגן עליו. למרבה הצער, גם את הבתים המוגנים ביותר ניתן לפרוץ. פורצים נמצאים בכל מקום והם תמיד מחפשים דרכים לפרוץ לבתים. ישנם אמצעים טכנולוגיים רבים שניתן לנקוט כדי להגן על הבית והרכוש מפני פורצים.

מערכת אזעקה

קו ההגנה הראשון מפני פורצים הוא מערכת אזעקה טובה. מערכת אזעקה טובה תעשה הרבה רעש כשהיא תופעל והיא גם תודיע למשטרה. ישנם סוגים רבים ושונים של מערכות אזעקה זמינות וניתן להתאים אותן לצרכים הספציפיים של הבית. הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שמערכת האזעקה מותקנת כהלכה ושהיא תקינה.מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה

אמצעי טכנולוגי נוסף שניתן לנקוט כדי להגן על הבית מפני פורצים הוא התקנת מצלמות אבטחה.  ניתן להציב מצלמות אבטחה בתוך ומחוץ לבית וניתן לנטר אותן מרחוק. זו יכולה להיות דרך מצוינת להרתיע פורצים מלפרוץ לביתאם הם יראו שיש מצלמות אבטחה, הם עשויים להחליט לעבור למטרה קלה יותר.

חיישני תנועה

דרך מצוינת נוספת להגן על הבית מפני פורצים היא התקנת נורות חיישני תנועה. האורות האלה יידלקו כשהם מזהים תנועה וזו בהחלט יכולה להיות דרך מצוינת להרתיע פורצים כי כמובן שהם לא ירצו להיראות.

היי-טק לא רק כמקצוע

מערכות אבטחה ביתיות היי-טק הופכות יותר ויותר פופולריות ככל שבעלי בתים הופכים מודעים יותר לאבטחה. קיים היום בשוק מגוון רחב של אפשרויות מערכות אבטחה לבית, החל ממערכות אזעקה בסיסיות ועד לחבילות אבטחה ביתיות מקיפות יותר הכוללות מצלמות מעקב, גלאי תנועה, ואפילו יכולות ניטור מרחוק.

מצלמות מעקב

אחת הדרכים היעילות ביותר להרתיע פורצים ולהגן על הבית שלכםהיא התקנת מצלמות מעקב.  מצלמות המעקב של היום הן קטנות, דיסקרטיות ויעילות ביותר, וניתן להסתיר אותן בקלות בבית.  פורץ שיודע שצופים בו נוטה הרבה פחות לנסות פריצה.

כספת ביתית טובה

כספת ביתית היא אומנם לא אמצעי טכנולוגי להגנה על הבית אבל זו בהחלט דרך מצוינת להגן על הרכוש והחפצים היקרים ביותר שלכם. ניתן להסתיר אותה במגוון מיקומים ברחבי הבית. בבחירת כספת ביתית, הקפידו לבחור באחת חסינת אש ועמידה למים, ולוודא שהיא מוברגת לרצפה או לקיר לאבטחה מירבית.

מוקד אמון 99

אחת החברות הוותיקות והמרכזיות בתחום המיגון והאבטחה בהיסטוריה בתחום בארץ ישראל. היא מוקד אמון 99.   הבעלים שלה יובל מזיא הקים את החברה לפני לעמלה מ-40.  התחיל לעבוד הוא עצמו על סוס שהיה שומר על משקים ומשקי בית במושב.  עבר לעבוד בטנדר שהמוקד עדיין היה הוא עצמו וניהל את כל אופרציה מהרכב שלו.   עם השנים החברה גדלה והתפתחה.   וכבר עשרות שנים שהיא אחת החברות המובילות והמקצועיות בתחום.   החברה מפעילה צי של ניידות סיור אשר חולשות על כל אזור גוש דן והשרון ומעניקות שירות ותחושת ביטחון לאלפי לקוחות קבועים ומרוצים.  בניהם עיריות, בתים פרטיים גדולים, עסקים קטנים וגדולים חברות ביטחון ועוד רבים אחרים.

המוטו של הקבוצה הוא –  מובילים בביטחון בגוש דן והשרון

והמילים האלה לא נכתבו סתם , אלה עומדת מאחוריהם אבטחה איתנה ורצינית כבר עשרות שנים.  החברה משקיעה משאבים רבים ודואגת להיות מהמובילות והמתקדמות בתחום האבטחה והביטחון בישראל. עבור אלפי לקוחותיה .  בשביל לשמור על הסטנדרטיים הגבוהים ביותר של השירות,  במוקד אמון 99 דואגים להתעדכן ולהתחדש גם באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים בתחום. וגם וגם בסטנדרטיים של שירות הגבוהים ביותר הקיימים בענף .

למה אנחנו מספרים לכם את זה?

מעבר להתקנת מערכות טכנולוגיות למניעת פריצות בעזרת טנאים מומחים, הם גם בעלי מערך סיור מקצועי אשר ישמחו לעמוד לצידכם בכל עת.

אז מה היה לנו כאן?

לסיכום, ישנן דרכים רבות שבהן תוכלו לאבטח את הבית ו\או העסקשלכם מפני פורצים. הדרך הטובה ביותר להגן על הבית שלכם היא לנקוט בגישה מקיפה, תוך שימוש בשילוב של אמצעי אבטחה שונים. על ידי נקיטת כמה צעדים פשוטים, תוכלו להפחית משמעותית את הסיכוי שלכם להפוך לקורבן של פריצה.   שזו כאמור חוויה לא נעימה שאיש אינו מעוניין בה.

אלו מסוג ההחלטות ששווה לפעול עבורן, ויפה שעה אחת קודם.  דואגים למגן את הדברים החשובים לנו פעם אחת ולתמיד.  ונהנים משקט נפשי וביטחון לזמן רב