בגדי עבודה ומדים לחברות שמירה – חשיבותו של ייצוג הולם

בגדי עבודה ומדים לחברות שמירה – חשיבותו של ייצוג הולם


בטחון רגשי הינו בין הגורמים העיקריים המאפשרים תחושת שמחה וסיפוק, רוגע ומיצוי של החוויות בחיינו. ללא תחושת בטחון, יהא האדם עסוק ללא הרף בהגנה על עצמו, ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בחברה, עסק או מידע רגיש שהגישה אליו מותרת לגורמים נבחרים בלבד. חשיבות סיווגם של המידע והרכוש האישיים מצריכה יחס מקצועי ללא פשרות.

הענקת בטחון מקסימלי

המציאות היומיומית מעמידה בפני כל אחת ואחד מהאזרחים מגוון רחב של סכנות ואיומים. גניבת ציוד ונזק לרכוש, פריצה לשטח פרטי וחדירה למידע עסקי בסיווג גבוה – כל אלו מהווים גורמים בעלי ערך מהותי. על מנת להעניק את הבטחון המקסימלי לאזרחים באשר הם חשוב להשתמש בשירותיהם של אנשי המקצוע מהשורה הראשונה בתחום. בין שמדובר בבית הפרטי, בעבודה או בשטח ציבורי, בשמירה על ציוד ובכל שטח אחר – לא ניתן להתפשר על תחושת הבטחון האישי.

צוות מהשורה הראשונה בתחום

כדי להעניק את השירות האולטימטיבי בתחום השמירה והאבטחה, מאיישים את תפקידי האבטחה והשמירה אנשי המקצוע המנוסים ביותר בענף, יצאי יחידות נבחרות בצבא ובעלי נכונות גבוהה להענקת תחושת הבטחון הנדרשת. פשרה על בחירת אנשי המקצוע תביא לפשרה בתחושת הבטחון האישי. יחד עם זאת, ליצירת רושם מקצועי וחיזוק תחושת הבטחון, אין די באיוש התפקידים המהותיים בחברה על ידי מקצוענים בעלי ניסיון. על מנת להעניק את תחושת הבטחון המקסימלית ולביסוס האמינות – חשוב לשמור על ייצוג הולם של גוף המאבטח.
חזות אחידה של החברה המעניקה שירותי אבטחה על ידי מדים ייצוגיים הינה בעלת יתרונות רבים ומגוונים בכמה תחומים שונים.

בטחון אזרחי

צוות אבטחה בעל חזות אחידה ומדים מעניק לאזרחים לחוש בטחון מלא באזור הפעילות. בין שמדובר בשטח ציבורי, שטח משרדי, מוסד או כל מקום אחר – הריכוז הגבוה של ציבור בשטח קטן יחסית מחייב את הימצאותו של איש מקצוע במדים אשר יהווה מוקד פנייה למקרי סכנה.

הרתעה

מדים מקצועיים ואחידים הנלבשים על ידי כל צוות האבטחה מהווים הרתעה מעולה מול גורמי סיכון שונים. ככל שמספרם יגדל, כך אפקט ההרתעה יהיה משמעותי יותר ויוכל להתמודד עם בעיות שונות בכל רגע. על מנת שהצוות יבלוט מבין מגוון האזרחים, חשוב כי כל המאבטחים יהיו לבושים במדים הרשמיים.