בית מוגן = שקט נפשי

בית מוגן = שקט נפשי


רכישת בית במדינת ישראל אינה מעשה פשוט ולא כולם זוכים לרכוש או לבנות את בית חלומותיהם. הרווחתם את כספי רכישת הבית שלכם ביושר וכעת כל מה שנותר הוא להתגורר בביתכם וליהנות מהשהות בו.   אולם, לא רק.  בכדי להתגורר בביתכם ולחוש ביטחון, למנוע מפורצים לגרום נזק לרכושכם ולהימנע מפריצת שריפות, כדאי שתיעזרו בשירותי אבטחה ומיגון.  מוקד אמון 99 יבטיח עבורכם בית מוגן ושקט נפשי.

לצאת לחופשה ללא דאגות

מרבית האנשים המתכננים חופשה דואגים וחוששים לשלומו של ביתם.  הם נוקטים באינספור טקטיקות – מותירים את אורות הבית דלוקים, את מערכות השמע מנגנות ומקפידים סגור את ברז המים הראשי על מנת למנוע הצפות. זאת ועוד, ישנם אנשים שאינם מציינים בפרהסיה כי הם בחופשה ולא מספרים על כך לאיש, לא מעלים תמונות מן החופשה לרשתות החברתיות ומבקשים מקרוביהם “לבדוק את הבית” מפעם לפעם. ניתן לוותר על כל הפעולות הללו ולא רק כאשר מדובר ביציה לחופשה.  מוקד אמון 99 מעניק לקהל לקוחותיו שירות אמין ומקצועי אשר יבטיח את ביטחונו של הבית והמתגוררים בו, בין אם הם נוכחים בו או לאו.  הבית מוגן באמצעות מערכות אבטחה טכנולוגיות מהמתקדמות והמשוכללות בתחום אשר מחוברות ומנוטרות על ידי מוקד מבצעי 24 שעות ביממה. בנוסף למצלמות האבטחה ולאזעקות אשר מרתיעות את הפורצים, מוקד אמון 99 מציע שירותי סיור לאבטחה מושלמת.  הסיירים, יוצאי יחידות קרביות בצה”ל, עורכים סיורים בניידות סיור חדישות, המאותרות על ידי מערכות איתור לווייניות לאיתור מיקומן בשעת אמת.

אין עשן בלי אש

ביתנו עשוי להיות מוגן מפני פורצים וגנבים אך לא תמיד הכול בשליטתנו. כל בית, כל דירה ואפילו בתי עסק שונים חשופים למקרים בלתי צפויים וסיכונים שונים אשר עלולים לגרום לנזקים משמעותיים ובלתי הפיכים בעלי השלכה להוצאות כספיות עצומות. כך לדוגמא,דיירים שביתם אינו מוגן מפני פריצת שריפות עלולים למצוא עצמם חסרי כל, לכן חשוב להתקין מערכות אזעקה לבית. מוקד אמון 99 מציע לקהל לקוחותיו מערכות לגילוי עשן מהמתקדמות בתחום.  מערכות אלו מאתרות ומגלות מוקדי עשן או חום ומתריעות על הסכנה הקרבה ובאה. מערכות גילוי אלו פועלות גם בעת הפסקת חשמל וזאת בזכות סוללה מובנית הנטענת עצמאית ומספקת מתח מתאים.