מיגון בית העסק

מיגון בית העסק


בעלי עסקים בישראל מכירים היטב את בעיית חוסר הזמן – ניהול שוטף של העסק לעיתים נדחק לסוף סדר העדיפויות בגלל כל כך הרבה דברים שצריך לטפל בהם – רשויות המיסים, הנהלת
חשבונות ועוד נושאים רבים, שלא תמיד נלקחו בחשבון בעת פתיחת העסק.
ביניהם גם מיגון ואבטחה של העסק. כדי להקל מעט על העומס הגדול הזה, יש אנשי מקצוע, בעלי מומחיות בביטוח ובמיגון העסק, שישמחו לעזור לכם לעשות סדר בתחום החשוב הזה ולאפשר לכם להתנהל בראש שקט בידיעה שאחרי כל ההשקעה שלכם – בית העסק והעובדים – מוגנים ובטוחים.

למה צריך מערכות מיגון לעסק?

כל בית עסק חייב להתקין מערכות מיגון. זו יכולה להיות מערכת היקפית, או מערכת פנימית, מערכת שמקושרת למערכות חיצוניות, או למערכות הנמצאות רק בתוך בית העסק.
היתרון הראשון של התקנת מערכת מיגון לעסק הוא, שזוהי דרישה של חברת הביטוח. עסק שיש לו מערכות מיגון איכותיות, יוכל להקטין את רמת הסיכון של חברת הביטוח ולבטח את העסק בקלות ובעיקר בזול יותר.
מעבר לכך, היתרון הראשי והמובן מאליו הוא – הגנה על הרכוש והציוד בעסק. אם יש לכם בית עסק, שאליו מגיעים לקוחות, או שבו אתם מייצרים מוצר, או אפילו משרד עם ניירת המכילה מידע רגיש – מערכת מיגון ואזעקה תשמור עבורכם על כל הדברים היקרים והחשובים, שהשקעתם ממון רב, מאמץ ומשאבים כדי להביא אותם.

מה כרוך בהתקנת מערכת אזעקה למיגון לעסק?

בניגוד לימים עברו, בימינו התקנה של מערכת מיגון לעסק אינה יקרה במיוחד. בייחוד בהתחשב בעובדה שמערכת כזו מגינה במרבית המקרים על ציוד, חומרים, או מידע, שעלו לבעלי העסק אלפים רבים של שקלים ומאמצים רבים.
אם בעבר מערכות כאלה היו דורשות השקעה של אלפים רבים, היום אפשר למצוא מערכות מיגון איכותיות במחירים נוחים – החל מ 1,900 ש”ח ובהתאם לצרכים העולים מבית העסק.
כדי לקבל מושג ראשוני לגבי העלויות הצפויות להתקנת מערכת מיגון לבית העסק שלכם, מומלץ לתאם פגישה עם יועץ מיגון, שיכול להרכיב לכם הצעה משתלמת, מותאמת במיוחד לעסק שלכם. לחצו כאן לתיאום פגישה עם יועץ מיגון.
גם אם אין בבית העסק שלכם תשתיות מתאימות להתקנת מערכת מיגון רגילה, תוכלו להתקין מערכת אזעקה אלחוטית, שמהווה השקעה משתלמת מאוד, בייחוד מפני שתוכלו להעביר אותה אתכם ממקום למקום, אם תחליטו להעביר את מיקום העסק.

איך לבחור אזעקה מתאימה לעסק שלכם?

מערכות אזעקה לעסקים, אפילו יותר מאשר מערכות אזעקה לבתים, בעסקים גדולים יש צורך לנטר מספר גדול של אזורים \ חדרים ולזהות פריצה באמצעים מיוחדים, שישמרו על בית העסק שלך בטוח ומוגן בפני פורצים.
מערכת אזעקה שמתאימה לעסק ספציפי, עשויה להיות מורכבת, מפני שלכל עסק יש כניסה בנויה בצורה אחרת, סוגים שונים של ציוד ומידע שיש להגן עליהם, מבנה שונה וגודל שונה למתחם כולו ולחדרים המרכיבים אותו וכן הלאה.
עוד שיקול לדוגמא הוא מספר האנשים שתהיה להם הרשאה לנטרל את האזעקה לצורך כניסה לעסק. במידה וקיים מספר גדול של עובדים כאלה, ייתכן שכדאי להשתמש במערכת שקוראת טביעות אצבע, בנוסף כמובן לקודן – קיבורד של המערכת.
לכן ההמלצה הגורפת היא להיעזר באנשי מקצוע, שמכירים היטב את כל הדגמים הקיימים בשוק, מתעדכנים באופן שוטף בחידושים ויודעים כיצד להתאים את המערכת הנכונה לכל מקום.

אמצעי הגנה משניים, הנלווים למערכת אזעקה לעסק הם: מצלמות במעגל סגור, גלאים, סוגים שונים של אזעקות גלויות, וסמויות, חיבור התראה למוקד ועוד.
חלק מסוגי האזעקות ניתנים להרכבה עצמית, אך חשוב להתייעץ עם גורם מוסמך לפני בחירתן, כדי לוודא שכל הגורמים נלקחו בחשבון ונבחרה מערכת מתאימה.
כמו כן, איש מקצוע מנוסה, ידע להתאים לכם את מערכת האזעקה המתאימה לדרישות הביטוח – ולהקל על התנהלות תקינה מול חברת הביטוח.

לסיכום – כל היתרונות לראש שקט לעסק שלך במערכת אחת !

גם אם החלטתם להתקין בעסק שלכם כספת וסורגים זה לא מהווה תחליף ראוי ל-מערכת אזעקה, המשמשת את בעל העסק כזוג עיניים נוסף להשגחה על ההשקעה ועל מקור הפרנסה שלו.
מערכות האזעקה של מוקד אמון 99 מגיעות עם יתרונות נוספים, שכל בעל עסק ישמח לקבל – באמצעות תשלום של מחיר חודשי נוח וריאלי, תוכלו להעביר הרבה מהדאגות והטרדות שלכם לשירות וטיפול של חברה, שיש לה רקורד רב שנים, מקצועיות, ניסיון ואנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.
מוקד אמון 99 מקפידה להעניק ללקוחותיה אפשרויות תשלום נוחות, המסייעות להם לממן את התקנת האזעקה בקלות יחסית, מתוך התחשבות בגודל ההוצאות הנדרשות עם הקמת עסק חדש.
צרו איתנו קשר בהקדם וקבלו המלצות למערכת אזעקה מתאימה לעסק שלכם והצעת מחיר, שתתאים לתקציב שלכם. גם מערכות מצלמות ואזעקה במבצעים מיוחדים.
מוקד אמון 99 – אתכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.