מיגון לבית פרטי

מיגון לבית פרטי


מיגון לבית פרטי הוא חלק אינטגרלי מתהליך רכישה ואבזור של הבית. הדרך לבית פרטי היא דרך ארוכה ומסועפת שמתחילה מחלום על איכות חיים בעיר או במושב. לאחר שעובדים קשה לאורך שנים כדי לצלוח את המשוכות הפיננסיות המורכבות עד לכדי הבנייה או הרכישה, מתכננים, בונים, מעצבים, מנקים ולבסוף נכנסים ונהנים. התהליך לא הושלם עד אשר מאבטחים את הבית באמצעות מערכת מיגון לבית.

מערכות מיגון לבית
מערכת אזעקה לבית כוללת מספר מרכיבים. החלק העיקרי שבה הוא מערכת אזעקה. כיום ניתן לבחור מערכת אזעקה מתוך שלל טכנולוגיות: מערכה אזעקה קווית, מערכת אזעקה ממוחשבת, מערכת אזעקה אלחוטית, מערכת אזעקה תקן 1337 ועוד. מערכת האזעקה מכילה חיווט שמסונכרן לשירותי מוקד. כאשר בוחרים מערכת מיגון לבית חשוב לבדוק היטב את אופי העבודה של המוקד ואת איכות העובדים והמוצרים איתם בוחרת החברה לעבוד. המוקד צריך לפעול 24/7 כדי לתת מענה בכל יום ודקה. כדאי לוודא שאמינותם של העובדים של החברה נבדקה ושיש צי ניידות עשיר מספיק כדי לתת מענה מהיר בכל עת במיוחד כשמדובר על מיגון לבית פרטי, שמאכלס את הנפשות והרכוש היקרים ביותר בעולם עבור מי שמזמין את השירות.

מערכות מיגון לבית – אלמנטים נוספים
מלבד מערכת אזעקה איכותית ניתן וכדאי לאבטח את הבית במצלמות אבטחה. אלו ידועות ביכולתן הגבוהה למנוע ניסיונות לביצוע גניבות, נזק לבית וכי”ב. זאת בזכות היכולת של בעלי הרשאות הצפייה לאבחן את הקורה מתוך התבוננות בזמן אמת. מצלמות האבטחה בדיוק כמו מערכות האזעקה זמינות כיום בטכנולוגיות שונות ומגוונות וניתן להתאים אותן באופן פרטני ומדויק לצרכים הספציפיים של כל בית ובית. קיימות למשל מצלמות בטכנולוגית אינפרא אדום, מצלמות בעלות מערך הקלטה מסוג NVR, מצלמות בעלות מערך הקלה מסוג DVR, מצלמות גלויות, מצלמות סמויות ועוד.

אמון99 היא אחת החברות בעלות מוניטין היושרה הגבוה ביותר במשק הישראלי. שמנו לנו למטרה לחתור לאינטגריטי המקצועי ביותר היות ואנו מבינים כמה רגישים הם תחומי הפעילות עליהם אמונים המוצרים שלנו. אנחנו מזמינים אתכם לקרוא עוד אודות הערכים והחזון שטווינו תוך מחשבה וכוונה ועומדים כנר לרגלינו בכל יום ויום שבו אנו עומדים לרשותכם, הלקוחות שלנו.  חייגו אלינו כבר עכשיו לטלפון *2858 והעניקו לנו את הזכות להיות אלו ששומרים עבורכם על היקר מכל.