phone-call

  התקשרו עכשיו *2858

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  מילון מונחים

  CONTROL PANEL לוח בקרה

  ה”ראש” של המערכת הוא לוח הבקרה, שאליו מחוברים, הגלאים, לוח המקשים, הסירנה והחייגנים.
  לוח הבקרה מקבל איתות לפיו מפעיל את האזעקה(סירנה) שמגיעה גם למוקד.
  בחלק  מהמערכות כל היחידות מחוברות ללוח הבקרה, ברובן הם מרוחקים מלוח הבקרה.

  סוללת גיבוי

  בכל רכזת מותקנת סוללת גיבוי  למקרה שיש הפסקת חשמל, סוללה זו מחזיקה בדרך כלל עד 48 שעות.

     KEYPAD לוח מקשים

  הלוח הוא הקשר בין המפעיל למערכת, בחלק מהמערכות הלוח מופעל ע”י מפתח במקום מקשים, כיום כמעט בכל המערכות קיימים לוח מקשים, בנפרד או כחלק מהבקרה. הלוח כולל לחצנים ותצוגה,אשר משמשת להצגת מצב המערכת, האזורים או תקלות כלשהם. ישנם 3 סוגי תצוגות בלוח המקשים: תצוגה כותבת ובו אותיות ומספרים. תצוגת אייקונים ותצוגת נוריות. במערכות יקרות יותר (כמו בבית חכם) קיימים לוחות מקשים בדומה ללוח מגע גרפי משוכלל, שמאפשר שליטה על מערכת האזעקה ועל מצלמות.

  צופר חיצוני/ פנימי

  הצופר בעצם משמש כמוקד ההתרעה במערכת, שמטרתו היא לצפור בעת אזעקה ובכך להודיע לפורץ כי התגלה  ולהודיע לסביבה על פריצה בבית/עסק

  DIGITAL DIALER חייגן

  יחידת מודם בסיסית המאפשרת חיוג בטלפון קווי, על מנת לשגר למשתמש אירועים ותקלות למוקד.בדרך כלל משולב בתוך מערכת האזעקה, אך יש מצבים בהן החייגן מחוץ למערכת או בקופסא נפרדת. מספרי הטלפון לש המוקד/משתמש מאוחסנים בזכרון המערכת או בזכרון החייגן, וכשזה מקבל פקודה בעקבות אירוע/ תקלה, הוא מתוכנת לחייג למספרי הטלפון שנמצאים בזכרון ומדווח בהתאם לאירוע/ תקלה, כשהחייגן מחייג למשתמש, הוא משמיע הודעה מוקלטת או צליל.

  טמפר

  מין מפסק שתפקידו לדווח על כל התעסקות או חבלה עם אחד מרכיבי המערכת. בדך כלל מותקן הטמפר כהגנה על המעטה החיצוני של היחידה/ גלאי / לוח מקשים.

  משדר אלחוטי

  משדר אלחוטי הינו כלי תקשורת המאפשר חיבור למוקד כערוץ ראשי או כגיבוי לתקשורת הקווית.המשדר מיוצר בטכנולוגיה חדשנית ומשדר באמצעות תדר שידור VHF/UHF.משדר רדיו אינטגראלי למערכות פימאהמשדר בעל מקור מתח עצמאי לגיבוי ניתוק מתח רשת החשמל.המשדר הוא תקשורת גיבוי למוקד, והוא אופציה בנוסף לאופציות של המשדרים הסלולאריים השונים.

  ZONE אזור

  ערכת אזעקה בעלת כמה כניסות לגלאים, בדרך כלל מחולקת לכמה אזורי הגנה. כל כניסה כזאת במערכת נקראת אזור. כל אזור במערכת מיוצג באופן עצמאי בלוח המקשים ע”י נורית, ספרה או שם, תלוי בסוג לוח המקשים.כשהמערכת מופעלת/דרוכה ואחד האזורים נפתח, תשמע אזעקה ויישלח דיווח למוקד (בהנחה שהמערכת מחוברת לשרותי המוקד).

  מתאם סלולארי

  מכשיר טלפון סלולארי לכל דבר,הכולל סים, ובעזרת מכשיר זה, לא ניתן לחייג בעזרת מקשים אלא על ידי צלילים בלבד. המכשיר מדמה צליל קו טלפון של בזק. החיבור הנ”ל מחובר לכניסת הטלפון במערכת האזעקה, כשהמערכת תרצה לחייג, היא תזהה את צליל הטלפון שמייצרת היחידה, ותחייג רגיל, אך במקום לעבור דרך קווי בזק, המידע עובר דרך רשת הסלולאר.

  גלאי נפח- אינפרא אדום

  גלאי הנפח מזהה תנועה בעזרת כמה קרניים אינפרה אדומות. הגלאי מודד את הטמפרטורה בקצה כל קרן ואם גוף בעל טמפרטורה שונה חוצה את הקרן, הגלאי מזהה את שינוי החום ומפעיל ממסר פנימי. גלאי זה מיועד בעיקר לחדרי מגורים וחללים סגורים.

  REED SWITCH DETECTOR גלאי מגנט

  גלאי זה מורכב משתי יחידות. אחת היא מגנט פשוט והשנייה בעלת קפסולה עם מפסק מתכתי. כאשר המגנט מתקרב למפסק, זה יוצר קצר כשמרחיקים בין השניים המפסק נפתח.

  CURTAIN DETECTOR גלאי וילון

  גלאי נפח לכל דבר בעל אלומת גילוי צרה של מעלות בודדות. בניגוד לגלאי נפח בעל אלומה של 110 מעלות, מיועד בדרך כלל להתקנה על גבי חלונות ופתחים.

  גלאי תקרתי

  גלאי נפח שזוויות הגילוי שלו הם 360 מעלות. גלאי זה מיועד להתקנה על תקרה. התקנה זו חוסכת במספר הגלאים המותקנים ומאפשרת שטח גילוי רחב יותר.

  גלאי אקוסטי

  גלאי המזהה קול ניפוץ זכוכית ועל ידי כך מפעיל את האזעקה, גלאי זה אמין ודי בצליל אחד על מנת שיגיב.

  הצליל נלכד ע”י מיקרופון המותקן בתוכו. גלאי זה יכול להגיע לצלילים שלא נשמעים לבני אדם- עם עוצמה נמוכה מאוד. בדרך כלל מותקן בבתי עסק בקרבת חלונות ראווה וזאת על מנת למנוע חבלה בחלונות.

  ANTI MASK DETECTOR גלאי אנטי מאסק

  גלאי משולב המכיל בתוכו גלאי נפח, וכאשר מתקיימת תזוזה בחלל, הגלאי יזהה אותה. במידה ויהיה נסיון להסתיר את עינית הגלאי על ידי ריסוס או צבע או מחסום כלשהו, יחידת האיי. אר. שמייצרת אלומת אור סביב הגלאי תתריע על כך שאלומת האור חסומה.

  גלאי טמפרטורה

  מופעל בזמן עלייה או ירידה בטמפרטורה במקום שבו הוא נמצא, בדרך כלל מתקינים גלאי זה בתוך חדרי קירור ובמקררים למניעת נזק לסחורה במקרה שהטמפרטורה תעבור את הטמפרטורה הרצוייה (שניתנת לכיוון).

  גלאי כספת

  מותקן בתוך כספות למניעת נסיון חבלה, בגלאי זה ישנם חיישנים המגיבים לרעש, חום, אור וזעזועים.גלאי אמין ביותר וניתן לכוון את רגישותו בהתאם למקום בו הכספת נמצאת.

  Visonic Petגלאי

  גלאי תנועה אינפרא-אדום, אשר נועד לאפשר לבעלי בתים ועסקיהם להגן על רכושם גם כאשר חיות מחמד ובעלי חיים אחרים עלולים להוות הפרעה (כלבים, חתולים, עכברושים וכדומה). הגלאי מבוסס על טכנולוגיות שמאפשרות לו יכולות חסרות תקדים להבחין בין תנועת אדם לתנועת בעלי חיים השוקלים עד 36 ק”ג. הגלאי מציע רמת דיוק גבוהה ביותר וחסינות מפני אזעקות שווא – גם בסביבה בה חיות מחמד או בעלי חיים אחרים מסתובבים באופן חופשי.

  EXTERNAL DETECTOR גלאי חיצוני

  גלאי המיועד להתקנה חיצונית, בעל יכולת עמידה בתנאי גשם ושמש,צורתו שונה ומבוסס על טכנולוגית מיקרוגל, שמייצרת אלומות גל ומזהה שינויים על ידי החזרת הגל.

  WIRELESS DETECTOR  גלאי אלחוטי

  מעביר אותות גילוי שלו בשידור רדיו למקלט, וזה מעביר את המידע בצורה קווית למערכת האזעקה.

  גלאי זעזועים

  מטרתו לגלות תזוזה חזקה של הבסיס שעליו הוא נמצא, כמו קיר גבס, מטרתו לגלות אם יש נסיון לפריצה למקום בו הוא מגן על ידי שבירת הקיר.

  גלאי סורג

  כמו גלאי הקרן, רק שבמקרה זה יש לגלאי בין 6-12 קרניים שמותקנות בין המשדר למקלט בצורה אלכסונית ובכך מייצרת הדמיית סורג.

  שלט הפעלה אלחוטי

  שלט אלחוטי זעיר, דריכה ונטרול מערכת האזעקה, דריכת מערכת האזעקה למצב בית, הפעלת ממסר, פועל כלחצן מצוקה

  צופר חיצוני

  צופר חיצוני מוגן טמפר כולל נצנץ רב עוצמה 115 דציבל. מתאים להתקנה חיצונית

  צופר פנימי מזווד

  צופר פנימי מזווד להתקנה מחוץ לקופסת הבקרה. סירנה 12 וולט, עוצמה 90 דציבל, צריכת זרם 100 מיליאמפר

  סירנה פנימית אלחוטית

  סירנה פנימית אלחוטית דו-כיוונית המתאימה לבתים ועסקים קטנים בהם מותקנת מערכת האזעקה PowerMaster. ה מקומות בהם אסור להתקין סירנה חיצונית

  שלט הפעלה אלחוטי

  שלט אלחוטי זעיר, באמצעותו אפשר לדרוך ולנטרל את מערכת האזעקה, הפעלת ממסר, פועל  גם כלחצן מצוקה

  לחצן מצוקה שעון

  לחצן מצוקה אלחוטי בצורת שעון יד, נוח ללבישה על פרק היד בצמיד, עיצוב ארגונומי, אטרקטיבי וחסין למים, מופעל על סוללת ליתיום סטנדרטית, קוטר 35 מ”מ

  ערכת אינטרקום אלחוטית

  מערכות וידאו חדשניות אינטרקום המאפשר להרחיב את מעגל האבטחה בבית ובעסק, באמצעות צפייה במבקר בזמן אמת. בנוסף לזיהוי הקולי, ניתן גם לצפות במבקר לפני פתיחת הדלת. כמו כן, המערכת מאפשרת אפשרות צפייה במבקרים האחרונים שהגיעו בזמן שבני הבית לא שהו בביתם אפשרות חשובה נוספת נקראת שינוי קול, שמקנה תחושת בטחון לילדים הנשארים לבדם בבית. בזמן שמישהו מצלצל בדלת, יש מענה הנשמע בקול של גבר מבוגר.

  אזעקה אלחוטית Power Max

  מערכת אזעקה אלחוטית Power Max מבית ויסוניק, הפועלת בטכנולוגיה חדשה , קלה לתפעול ולהתקנה, אמינה מאוד, משדרת לטווחים ארוכים, ניתן לחברה בגלאים ל29 אזורים אלחוטיים .

  מערכת אזעקה קווית – הנטר פרו 896

  מערכת אזעקה, המשלבת יכולות אלחוטיות וקוויות במערכת אחת . המערכת מתאימה הן לבית והן למשרד,  חדשנית, בעלת יכולות תקשורת חדשות, מתאפיינת ברמה גבוהה של אמינות ותחכום, ועם זאת פשוטה להפעלה ובעלת תפריט תכנות מקוצר וידידותי, תומכת בהודעות SMS דרך קו טלפון וסלולאר, תכנות מקוצר, ובעל זיהויי מיידי של קצר או נתק. מערכת יכולה לפעול גם בשליטה מרחוק.

  • התמונות להמחשה בלבד.
  

  Call Now

  Accessibility