מערכות אבטחה

אנחנו במוקד אמון 99 מובילים בתחום ההתקנות של המתח הנמוך. מערכות מיגון מכל הסוגים כולל החדישות והמתקדמות ביותר בתחום.
עם התקדמות הטכנולוגיה ציוד המיגון האלקטרוני המתקדם מהווה נדבך חשוב ומרכזי בתפיסת האבטחה הכוללת העמודת בצרכי ודרישות הלקוח.
מחלקת ההתקנות של אמון 99 בעלת ניסיון של עשרות שנים בהתקנת ואחזקת מיטב הציוד האלקטרוני, מערכות אזעקה ומצלמות במעגל סגור, גלאים, רכזות, חיישנים ועוד. החברה מתמחה בתכנון, תחזוקה והתקנה של מערכות לגילוי פריצה ,מצלמות אבטחה , מערכות אינטרקום , לחצני מצוקה ואינטגרציה בין מערכות שונות ומתקדמות תוך שימת דגש על מקצועיות, עמידה בתקנים ושירותיות. יועצי המיגון שלנו מגיעים לאתר הלקוח ומצליחים למצוא את חבילת האבטחה המתאימה ביותר לצרכיו הספציפיים. אנו מאבחנים את צרכי הביטחון בעזרת צוות מומחי אבטחה ויועצי מיגון לקבלת הפתרון האופטימאלי שיאפשר לכם לישון בשקט בידיעה שאתם בידיים הטובות ביותר. נשמח להגיע לפגישה בבית הלקוח או העסק, ללא כל התחייבות ובה נבחן תנאי הסביבה והסיכונים על מנת להתאים לכם את המוצרים האיכותיים ביותר.

תפקידים עיקריים של מערכת אבטחה

מערכות האבטחה שאנו מספקים מיועדות לתת מענה עבור צרכים שונים. הן משמשות לצפייה ופיקוח אחר המתרחש בתחום המאובטח וסביבתו ומאפשרות להקליט ולתעד אירועים ומצבים חריגים הדורשים בדיקה. בנוסף לכך מערכות אבטחה מתקדמות מהוות כלי הרתעה חשוב המונע ביצוע מעשים לא חוקיים, לא מוסריים ולא רצויים, לרבות גניבה, פריצה וונדליזם. הן מסייעות לשמור על ביטחון הנמצאים בשטח על ידי איתור התנהגות חריגה ולא רצויה. הן מאפשרות מעקב ובקרה בסתר אחר התנהלות של עובדים ולקוחות. הנה חלק מהצרכים המגוונים שבגינם לקוחותינו מרבים להתקין מערכות אבטחה ומיגון מתקדמות בתחומיהם:

  • מערכות אבטחה ביתיות – מעקב ופיקוח אחר תפקוד צוות סיעודי לבעלי מוגבלויות וקשישים ומטפלות לתינוקות. כמו כן מערכות אבטחה לבית פרטי יעילות להרתעה ומניעה של פריצות וגניבות.
  • אבטחה – אבטחת מבנים ומתחמים שונים ומניעה של גניבות, מעשי שחיתות, פריצות וונדליזם בחלקם החיצוני והפנימי של מפעלים, בנייני מגורים, מוסדות חינוך, מרפאות, משרדי ממשלה, וילות ועוד.
  • תעשייה- מעקב ופיקוח אחר תפקוד מכונות ועובדים, פסי ייצור וכו’.
  • מסחר – פיקוח ומעקב אחר עבודת קופאיות ונציגי שירות, ואחר התנהלות צוות המוכרים והלקוחות במתחם.
  • מוסדות חינוך- מעקב ופיקוח אחת צוותי חינוך, מורים, גננות ומטפלות בבתי ספר, גנים ומוסדות נוספים. משפר את רמת הביטחון והמיגון במוסדות.

קצת על הפן הטכני של מערכות אבטחה

בתוך המערכת ישנן מצלמות מתקדמות ומערכות הקלטה NVR ו-DVR שמחוברות למוקד רואה דו כיווני. זהו מוקד האבטחה המסור שלנו שנמצא במצב של עין בוחנת בכל עת. המוקד מזניק מיידית צוות סיירים מיומן לתחומי המערכת במידה וזוהתה פעילות חריגה. למערכת בדרך כלל נלווית אזעקה קווית או אלחוטית וגלאים מבוססי תנועה. חשוב לדעת גם שמערכות אבטחה קיימות בתצורה אנלוגית או דיגיטלית. אנו באמון99 מבצעים את הבדיקות הנדרשות ביחד עם הלקוח, מלמדים אותו אודות שתי האפשרויות ומסייעים לו בהתאמה אישית לצרכיו הספציפיים.

מצלמות אבטחה – את ההתקדמות בשוק מצלמות האבטחה אפשר להבין רק מסקירה של התפתחות מצלמות הסלולר בשנים האחרונות. שוק המצלמות הוא רחב וההיצע עשיר ויעיל. את המצלמות אנו נקשר למוקד אבטחה בשירות של מוקד רואה \ מוקד צופה. ברגע שישנו זיהוי של פעילות חריגה – מוקד האבטחה מזניק למקום צוות סיירים מיומן. במקרה הצורך, יוצאת במקביל גם הודעה למשטרה. את החיווי המצולם ניתן לקבל אונליין דרך אתר אינטרנט מאובטח. פורצים שיזהו את קיומה של מצלמה עשויים בהחלט לוותר ולחפש להם יעד אחר ועל כן כוחן של המצלמות הוא גם בהרתעה המשמעותית שהם מייצרים.

מערכות אזעקה – מערכת אזעקה משמשת חוליה חשובה בשרשרת הביטחון הכללית של מערכות מיגון אבטחה שבבית או בעסק. אנו במוקד אמון99 עובדים ומתקינים את כל סוגי המערכות של יצרני מערכות המיגון המובילים בארץ ובעולם. תוכלו לבחור בין מערכות אזעקה קוויות ואלחוטיות מכל הסוגים ובייצורן של החברות הטובות ביותר בעולם. גלאי נפח, גלאי וילון, גלאי אקוסטי, גלאי זעזועים, גלאי מגנט, גלאי כספות ועוד מבית היוצר של חברות כמו פימא, וויסוניק, ריסקו וגם פרדוקס ועוד רבים וטובים. מערכות האזעקה משולבות יחד עם מוקד מיומן המאויש 24/7 שעובד בשיתוף פעולה יחד עם צוות סיור מקצועי.

מערכות הקלטה חכמות- DVR  ו- NVR – מערכת המחוברת כיחידה עצמאית ומטרתה להקליט את המתרחש בהתאם להגדרות מוקדמות המותאמות אישית (זיהוי תנועה, הקלטה רציפה, הקלטה ע”פ שעות מוגדרות מראש וכדומה). חיבור DVR עובד בשיטה אנלוגית ואילו חיבור NVR בשיטה דיגיטלית מבוססת כתובת IP מה שיאפשר להתחבר למערכת מכל מכשיר מבוסס אינטרנט בכל מקום בעולם.

שירות מוקד רואה – לצד התוכנה המבצעית קיימת תוכנת “מוקד רואה” אשר מתחברת אל המצלמות הקיימות באתר בעת אירוע אזעקה. המוקד הרואה הינו בתקשורת דו-כיוונית ומתריע על ניתוק תקשורת / ניתוק מצלמות. תקשורת דו כיוונית מאובטחת משמעותה תקשורת בין מערכות האבטחה והצפייה השונות לבין המוקד המבצעי הדוגם ומנטרל את המערכות 24/7. המערכת מתוכננת כך שתוכל לראות כל מה שחשוב בכל רגע ומכל מרחק.

הרעיון של המערכת הוא שבאמצעות שילוב פתרונות טכנולוגיים מתקדמים אנו יוצרים מציאות שבה ישנם זוגות רבים של עיניים שצופות בשטח כל הזמן. את המענה הטכנולוגי המדויק מוצאים על ידי שילוב של תוכנה חכמה, מצלמות אבטחה מתקדמות, מערכות אבטחה במעגל סגור ובתוספת אמצעים נוספים כגון מערכת אזעקה וגלאים שונים.  צוות מקצועי יתקין בכל אתר, מפעל, חנות, בית או מחסן גלאים ומגוון מצלמות גלויות או סמויות. המצלמות מחוברות לחדר בקרה והן יכולות להקליט וגם להעביר שידור בזמן אמת לצוות האבטחה.

כל הסיבות לתת בנו אמון, צרו עמנו קשר עוד היום

*2858

    מבין לקוחותינו: