מערכות אנליטיקה

מערכות אנליטיקה


התפתחותה האקספוננציאלית מרקיעת השחקים של הטכנולוגיה נותנת אותותיה בכל התחומים ובפרט בתחום מערכות האבטחה הביתיות. בעבר, מערכות כאלו היו בנויות ממספר מרכיבים. המערכת המרכזית הייתה מערכת אזעקה מקומית שבתחומיה מערכת טלוויזיות במעגל סגור, מצלמות אבטחה וגלאים פנימיים וחיצוניים. את המערכות המסורתיות מחליפות כיום מערכות אנליטיקה מתקדמות ועליהן יפורט במאמר הבא.

מערכות אנליטיקה – לפני

עקב האכילס של המערכות הוותיקות היה בהיותן מערכות הנותנות שירות מסורבל היות ויצר פעילות רבה שאינה רלוונטית.
דוגמא טובה לכך היא הגלאים השונים שנטו להפעיל אזעקות שווא עקב חדירה של גורמים זרים שאינם עוינים באמת לתוך תחומיהן. חרקים, בעלי חיים משוטטים או חיות בית הם רק חלק מאותם גורמים תמימים שלעיתים הפעילו מערכות שלמות, יצרו המולת שווא ובזבזו משאבים יקרים. דוגמא נוספת היא מצלמות אבטחה בטכנולוגיית VMD שמקליטות בהתאם לחיישנים המזהים תנועה. אלא שהתנועה הזאת הרבה פעמים לא שייכת כלל לגורם עוין.

מערכת אנליטיקה – דור חדש של אבטחה

מערכת האנליטיקה החדשנית היא מערכת אבטחה חכמה הנסובה על מצלמות אנליטיקה וגלאים מדור חדש. אלו מחוברים למחשב אנליטיקה שנמצא במצב של ניתוח עיבוד ובקרה מתמדת על המידע שמגיע מרכיבי האבטחה. רמת עיבוד וניתוח המידע במחשב האנליטיקה הוא רגיש ומדויק מה שהופך את שירות אנליטיקה לשירות האבטחה המתקדם ביותר שידע עולם האבטחה עד כה.

מערכת אנליטיקה – איך זה עובד?

מצלמות אנליטיקה ייעודיות מעבירות למחשב האנליטיקה תמונות. המחשב מעבד את התמונות ושולח את החיווי שלהן למוקד חי המורכב ממומחים שבוחנים את המידע לייב. החיוויים מבוססים על הגדרות והרשאות פרטניות וייחודיות שכל בית או עסק מגדיר לעצמו כמו למשל: אזורי פעילות מורשים, שעות עבודה, אזורים סטריליים ועוד. שירות אנליטיקה כולל תיחום ויצירת הגדרות מותאמות אישית כאלו ואחרות מה שמאפשר רמת דיוק גבוהה מאד ומנטרל הפרעות לא רלוונטיות כמו אלו שהיו במערכות המסורתיות. המוקד שנמצא בבקרה מתמדת על המצלמות יודע להגיב בזמן אמת והמשאבים השונים מתועלים בצורה חסכונית וחכמה יותר.

ברוכים הבאים לדור העתיד של מערכות האבטחה. אנחנו אמון99 חברה בעלת ותק וניסיון של עשרות שונים שחרטה על דגלה טכנולוגיה כערך עליון וממשיכה להתעדכן ולהתחדש יום-יום מתוך הידיעה הברורה כי תחום האבטחה מתעדכן כל הזמן ואתו גם אנחנו. נשמח לספק לכם ייעוץ ראשוני בטלפון *2858 וכמו כן אנו מזמינים אתכם ללמוד עוד באתר שלנו