מתגוננים מפני פריצת מנעולים

מתגוננים מפני פריצת מנעולים


נכון להיום רוב המפעלים, העסקים, החברות ובעלי הבתים משתמשים במוצרי אבטחה ומיגון משוכללים ובשירותי מוקדי סיור ובקרה שמספקים מענה במהלך כל שעות היממה. מאמר זה יעזור לקוראים להבין כיצד מתגוננים מפני פריצת מנעולים וכיצד לאתר פורץ מנעולים אמין.

דואגים למיגון מקסימאלי

מדי תקופה ניתן לשמוע בערוצי המדיה השונים על אחוזי הפשיעה שהולכים וגדלים וזאת בהשוואה אל שנים קודמות. למעשה, יש אנשי מקצוע רבים שטוענים כי אחוזי הפריצות במדינת ישראל דומים לאחוזי הפריצה בערים מסוימות בארצות הברית ומדינות שונות באירופה. למרות כל זאת, חשוב לדעת שככל שהשנים חולפות כך גם אמצעי האבטחה והמיגון משתכללים וכיום כל אחד יכול לשכור שירותי אבטחה ובקרה ממוקד, לרכוש מערכות אזעקה מתקדמות לבית ולעסק, מצלמות אבטחה, להזמין איש מקצוע שיבצע התקנת מנעולים משוכללים בצורה מקצועית ורשימת אפשרויות המיגון עוד ארוכה. החוכמה היא לדאוג למיגון המקסימאלי של הבית והעסק טרם מתרחשת פריצה.

מנעולים ומערכות מיגון – שירותי ייעוץ

אמנם בעשור האחרון אמצעי ההגנה השתכללו אך גם שיטות הפריצה הפכו למשוכללות ביותר. לכן, רק מקצוענים יכולים להמליץ על צורת המיגון הטובה ביותר לעסק או לבית, דבר שימנע מהפורצים לבצע את זממם. הזמנת שירותי ייעוץ מומחה של מנעולן מוסמך או יועץ מיגון מטעם חברה מוכרת תבטיח לכל אחד אפיון מדויק של המקום בו מעוניינים להתקין את המנעול המשוכלל או מערכת האזעקה המתקדמת, בירור לגבי הדרישות של חברת הביטוח לגבי אבטחת המקום והתאמת פתרון אבטחה אידיאלי, קנייה של המנעול המשוכלל ביותר או מערכת האזעקה החכמה והתקנה מקצועית. עסק מקצועי בדרך כלל לא יגבה עלות כלשהי בעבור פגישת ייעוץ.

פריצת מנעולים – כיצד מתגוננים?

  • ייעוץ- תמיד מזמינים איש מקצוע שימליץ על המערכת או המנעול המתאים ביותר.
  • בדיקה- יש לדרוש מהמנעולן או כל איש מקצוע אחר רישיונות בתוקף. כיום יש נוכלים שמתחזים ולכן אם למשל המפתח אינו פותח את המנעול של הבית או ששכחתם את המפתחות ברכב ואתם מזעיקים פורץ מנעולים אמין, תמיד יש לוודא שמדובר על מנעולן מוסמך בעל היתר פריצת מנעולים ממשטרת ישראל.
  • מחבוא- להיות מודעים לעובדה שרוב הפורצים מכירים את מקומות המחבוא (מתחת למחצלת, בעציץ ומעל המשקוף) ולכן יש להימנע מלהשאיר מפתחות במקומות אלו.
  • איכות- חשוב לוודא שרוכשים מנעולים איכותיים של חברות מוכרות (דבר שתקף גם לגבי מערכות אזעקה ומוצרים נלווים נוספים שמשמשים למטרת מיגון).
  • מנעולן מומחה- תמיד יש לוודא שהמנעולן אותו מזמינים הוא מנעולן מוסמך בעל ניסיון בהתקנה של סוגי המנעולים בהם אתם מעוניינים.