שמירה על בתים – עם מערכות מיגון מתקדמות

שמירה על בתים – עם מערכות מיגון מתקדמות


שמירה על בתים – עם מערכות מיגון מתקדמות

גם אם אין לנו דברי ערך בבית, וכמובן כאשר יש לנו, נהיה הרבה יותר רגועים כאשר הבית יהיה מוגן. כיום ישנה אפשרות להתאים פתרונות מיגון מושלמים עבור הבית בהתאם לצרים האישיים של בעלי הבית.

שומרים על הבית, כי זהו מקום המבטחים שלנו.

הבית שלנו הוא העוגן הבטוח שלנו. אנחנו רוצים לשמור על הבית שלנו ולהגן עליו מפני פולשים או אורחים לא מוזמנים. אם יש לנו בבית דברי ערך, תכשיטים, כספים וכדומה, ברור שלא נרצה להשאיר את הבית ללא כל הגנה. אך גם כאשר אין לנו בבית דברי ערך ואין חשש כי פורץ כלשהו ימצא שם משהו שווה ערך, עדיין חשוב לנו לשמור על הטריטוריה הפרטית שלנו נקיה מפני ידיים חטטניות שיעשו בביתנו כבתוך שלהם.

שמירה על בתים  – לא רק מפני גנבים

האפשרויות של מיגון הבית הן לא רק מפני גנבים או פורצים. אנחנו מוצאים את יצרני פתרונות המיגון לבית כאשר הם מציעים עבורנו שלל פתרונות לכל צורך. מערכות לגילוי אש, מערכות לכיבוי ראש, לחצני מצוקה, ועוד. כל האפשרויות הללו עשויות לשלב בתוכן גם את מערכות האינטרקום או האזעקה כאשר מדובר בפתרונות רב מערכתיים.

מערכת בית חכם – מסייעת בשמירה על הבית גם מרחוק

כיום, עם ההתפתחות הטכנולוגית בכל התחומים אנחנו מוצאים את האפשרות לשמור על הבית גם מרחוק. גם כאשר אנחנו נמצאים בחוץ לארץ אנחנו יכולים לשלוט על הנעשה בתוך הבית ואף להפעיל מרחוק מוצרי חשמל שונים הנשלטים באמצעות מערכות הבית החכם.

כך שגם ממרחקים נוכל להזמין את המשטרה למקרה שנגלה תנועה חשודה בתוך הבית או לחילופין, להזמין את מכבי האש כאשר אנחנו מבחינים בשריפה שפרצה. מערכות הבית החכם מאפשרים לנו לפתוח עבור הצוות אותו הזמנו את שערי החניה כמו גם את דלתות הבית ולכוון אותם באופן מדויק אל המוקד הבעיתי.

רבים כבר לא מוותרים היום על פתרונות מיגון שונים לבית כי הם מבינים שרק כך הם יוכלו לשלוט על הנעשה במקום הכי אישי ופרטי שלהם. מובן שגם הפורצים נרתעים להתקרב לבית מוגן כך שמדובר בהחלט ברווח נקי.